Lekarze

 

lek. med. Dorota Gierasińska-Gawlik

  mini-dr-gierasinska

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Ukończyła Śląską Akademię Medyczną Wydział Lekarski w 1990r. Po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci Szpitala Pediatrycznego w Bielsku – Białej, gdzie pracuje do dziś.

W roku 1998 uzyskała tytuł lekarza specjalisty II0 anestezjologii i intensywnej terapii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Od kilkunastu lat prowadzi własną indywidualną praktykę lekarską.

Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii dla lekarzy, broniąc pracę dyplomową pod tytułem „Środki o działaniu przeciwdrobnoustrojowym stosowane w preparatach kosmetycznych”.
Jest aktywnym członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.

Stale, konsekwentnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach oraz kursach praktycznych organizowanych przez renomowane ośrodki szkoleniowe oraz producentów sprzętu z zakresu medycyny estetycznej oraz holistycznej terapii Anti - Ageing. Jest aktywnym członkiem IMCAS (International Master Course on Aging Skin).

lek. med. Joanna Wójcik

mini-dr-wójcik

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalistka II stopnia Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Ukończyła także Studia Podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej, broniąc pracę dyplomową pod tytułem „Niekorzystny wpływ promieniowania ultrafioletowego na skórę i metody fotoprotekcji”.

Od kilkunastu lat prowadzi własną indywidualną praktykę lekarską. W latach 2007-2008 doskonaliła swoje umiejętności, pracując w Royale Hayat Hospital w Kuwejcie w Klinice Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej, gdzie zapoznawała się m.in. z innowacyjną terapią laserami frakcyjnymi FRAXEL.

Od wielu lat konsekwentnie inwestuje w swoje wykształcenie, uczestnicząc w konferencjach, kongresach i kursach w kraju i za granicą. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i technikę zabiegową, biorąc udział w szkoleniach IMCAS (International Master Course on Aging Skin).

Śledzi postępy wiedzy, pogłębiając swe doświadczenia zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i anestezjologii, co umożliwia jej stosowanie najnowszych, sprawdzonych i skutecznych metod leczenia we własnej praktyce.

Biegle włada językiem angielskim i francuskim.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Mezoterapii, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii.