Powiększanie ust

powiększanie ust Usta to bardzo istotny element twarzy, który stanowi o kobiecej urodzie i atrakcyjności. Idealne  usta są odpowiedniego kształtu, z zachowanymi proporcjami, pełne. Niestety z wiekiem okolica ust podlega licznym zmianom związanym z procesem starzenia. Usta sprawiają wrażenie mniejszych, zapadniętych, suchych, a nad górną wargą pojawiają się drobne zmarszczki.

Panie, których natura nie obdarzyła pełnymi ustami o harmonijnym kształcie, albo na ustach  których zaznacza się już upływ czasu, mogą poprawić ich wygląd przy użyciu odpowiednio  dobranych zabiegów medycyny estetycznej. W zależności od oczekiwań   pacjentki i stanu ust proponujemy różne rodzaje zabiegów wykonywanych w gabinecie. Należy pamiętać, że bardzo istotną rolę w całościowym wyglądzie ust odgrywa  także najbliższa okolica - kąciki, stan otaczającej czerwień wargową skóry, okolica linii  marionetki i zmarszczki nad górną wargą. Niekiedy niezbędna może być konsultacja  stomatologiczna, jako kształt ust jest ściśle związany z prawidłowością zgryzu i stanu  uzębienia.

Metoda modelowania preparatami kwasu hialuronowego umożliwia powiększanie ust lub tylko nieznaczne ich uwydatnienie, dodatkowo uzyskujemy poprawę ich konturów, nawilżenie, a także usunięcie zmarszczek wokół ust, zwanych zmarszczkami palacza, a w rezultacie odmłodzenie wyglądu twarzy.

Głębsze zmarszczki wokół ust wymagają terapii z użyciem lasera. Wybór odpowiedniego postępowania uzależniony jest od stanu ust i oczekiwanych efektów zabiegu.

 

modelowanie i powiększanie ust

 

 

 

 Stylage Lips - preparat do powiększania ust

 

Korekta konturu i objętości ust preparatem kwasu hialuronowego

 

powiększanie ust kwasem hialuronowym

 

Korekta asymetrii wargi górnej

 

korekta asymetrii wargi górnej